Karrier

Dolgozz velünk, legyél Te is raktáros a FOXPOST-nál Maglódon!

Fejlődésünk eredményeként raktáros munkatársat keresünk maglódi új raktárunkba. Ha gondos vagy és nálad is rend a lelke mindennek, akkor Magyarország egyik legnépszerűbb logisztikai szolgáltatójánál a helyed. Várunk a FOXPOST csapatába!

Munkaidő: hétfő-péntek (a hétvége és az ünnepnapok szabadok) 13:00-21:30 (délutános műszak) és 20:00-04:30 (éjszakás műszak).

Feladatok:
- csomagküldemények szortírozása,
- visszáru kezelése,
- csomagok címkézése,
- adminisztratív feladatok,
- raktári rend fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- legalább alapfokú iskolai végzettség,
- erkölcsi bizonyítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- hasonló területen szerzett tapasztalat, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:
- bejelentett alkalmazotti jogviszony,
- piaci átlagot meghaladó jövedelem, mely fix alapbérből, műszakpótlékból (éjszakai pótlék éjszakás műszak esetén) és teljesítményarányos prémium rendszerből tevődik össze (túlóra is vállalható),
- utazási költségtérítés,
- maglódi raktárunkba a gépkocsival nem rendelkező kollégáink bejárását, hazajutását szervezzük,
- stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.

Kérjük, jelentkezésedet a hr@foxpost.hu e-mail címre küldd el, amelyhez csatold szakmai önéletrajzodat.